Yetkili Saat ve Gözlük Mağazası.
Adresimiz
Merkez:
Sancak Mahallesi Veysel Karani Caddesi Novada AVM Selçuklu Konya
Ofis:
Sancak Mahallesi Veysel Karani Caddesi Novada AVM Selçuklu Konya
Telefon: 332 502 08 80
Neden Saatinadresi ?
Saatinadresi.com Geçmişi:

Saatinadresi.com Işık Optik Saat mağazasının resmi internet sitesidir.
Firmamız 17 yıldır saat ve optik sektöründe faaliyet göstermektedir. Saatinadresi bu sene 5. yayın yılına girmiştir. Bu süreç zarfında %100 müşteri memnuniyeti kapsamında iade, değiştirme, tüm ürünlerde ücretsiz kargo hizmetlerini müşterilerine sunmuştur.

Garanti Kapsamı
Saat ve güneş gözlükleri ile ilgili garanti bilgisi:

Sitemiz üzerinden yapacağınız tüm saat ve güneş gözlüğü siparişleriniz 24 ay distribütör firma garantilidir. Saatinadresi.com sitede satılan tüm saat ve güneş gözlüğü markalarının yetkili bayiliğini yapmaktadır. Saatinadresi.com üzerinden satılan ürünlerin tamamı Türkiye distribütörü garantilidir. Paralel ithalatla ülkemize gelen ürünlerin satışı kesinlikle yapılmamaktadır. Sipariş verdiğiniz ürün orjinal kutusu kaşelenmiş garanti belgesi ve faturası ile birlikte adresinize gönderilecektir. Ürünü kullandıktan sonra garanti kapsamına giren herhangi bir problem ortaya çıkarsa size gönderilen garanti belgesi ile ürünü distribütör firmaya gönderebilirsiniz. Bu işlemi bulunduğunuz ildeki bayiler aracılığı ile yada bizimle irtibata geçerekte yapabilirsiniz.


Ücretsiz Kargo
Saat ve güneş gözlükleri ile ilgili kargo bilgisi:

Sipariş vereceğiniz tüm ürünler tarafınıza ücretsiz olarak gönderilir. Saatinadresi.com siparişlerin tamamını Yurtiçi Kargo ile göndermektedir. Siparişinizin başka bir kargo ile gönderilmesini isterseniz bize mail (info@saatinadresi.com) atmanız yada telefonla bilgi vermeniz yeterlidir.


Siparişim Ne Zaman Kargoya Verilir ?
Siparişiniz ile ilgili kargo süreci bilgisi:

Saatinadresi.com da gösterilen ürünleri bir çoğu mağaza ve depo stoklarında bulunan ürünlerdir. Ürün mağaza yada depo stoklarında bulunan bir ürün ise siparişiniz en geç 24 saat içerisinde kargoya verilir. Siparişiniz distribütör firmadan gelecek ise en geç 3 iş günü içerisinde kargoya verilecektir.

Ürünün depo stoklarında olduğunu nasıl anlarım.

Sipariş vereceğiniz ürünün depo stoklarımızda olup olmadığını kategori sayfasındaki Hızlı Kargo logosudan anlayabilirsiniz. Ayrıca ürün sayfasındaki açıklamada hızlı kargo ibaresi geçiyorsa bu ürün depo stoklarımızda olan bir üründür.

Not: Kargo firmaları Pazar günleri ve resmi tatillerde çalışmamaktadır.


Sipariş Takibi
Sipariş takip bilgisi:

Ürün siparişinden hemen sonra; saatinadresi.com'dan sipariş bilgileri ile ilgili bir email alacaksınız. Siparişiniz kargoya teslim edildiğinde teslimat ile ilgili ikinci bir email size gönderilecektir. Sipariş verdikten sonra siparişinizin durumu hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. Siparişinizin durumunu hesabım->siparişlerim menüsünden adıp adım takip edebilirsiniz.


 
SSS

Sancak Mahallesi Veysel Karani Caddesi Novada AVM Selçuklu Konya Tel: 0332 502 08 80
Tüm saat, güneş gözlüğü markaların yetkili satış sitesi.
Copyright Saatinadresi.com © 2007-2016