Yetkili Saat ve Gözlük Mağazası.
Saat ve Güneş Gözlüğü Sektöründeki 17. Yılımız

Hakkımızda

Firmamız Işık Optik Saat 17 senedir saat ve gözlük sektöründe faaliyet göstermektedir. Firmamız sitede satılan tüm saat, güneş gözlüğü markalarının yetkili bayisidir. Sitemizde satılan saat ve güneş gözlüğü markalarının tümü Türkiye distribütörü garanti kapsamındadır. Paralel ithalatla yurtdışından getirilen saat, güneş gözlükleri sitemizde satılmamaktadır. İnternet sitemizden alacağınız ürünler garanti belgesi, kutusu ve faturası ile birlikte adresinize gönderilir.
İletişim Mağaza Telefon:0332 353 90 55 Ofis Telefon:0332 350 35 53 Mail: info@saatinadresi.com

Güvenilir Alışveriş

Sitemizden yapacağınız tüm alışverişler %100 güvence altındadır. Ödeme sayfasında girmiş olduğunuz kart bilgileri veri tabanımıza kaydedilmemektedir. Kart bilgileriniz sadece banka ile haberleşmek için kullanılmaktadır. Sitemizdeki saat, güneş gözlüğü modellerinin büyük bir bölümü mağaza ve merkez depo stoklarında bulunmaktadır. Siparişini vermiş olduğunuz ürün direkt olarak depo stoklarımızda adresinize hızlı bir şekilde gönderilir. Siparişini vermiş olduğunuz saatin veya güneş gözlüğünün aynısı adresinize gönderilir. Saatinadresi kesinlikle beğendiğiniz ürünün benzeri , farklı rengini göndermemektedir.

Saat

Casio, Swatch, Diesel, Fossil, Emporio Armani gibi birçok prestijli kol saati markasının yetkili bayiliğini yapmaktayız. Büyük kasalı spor kol saatleri, klasik ince kol saatleri, dijital kol saatleri, analog kol saatleri, otomatik kol saatleri gibi birçok farklı tarzda ve özellikde binlerce saat modeline kısa sürede gözatıp Saatinadresi güvencesi ile alabilirsiniz.

Güneş Gözlüğü

2013 güneş gözlüğü modelleri stoklarımızda. Ray-Ban, Prada, Osse, Hawk, Diesel ve diğer güneş gözlüğü markaları çok uygun fiyatlarla Saatinadresi 'nde sizi bekliyor. Bu senenin trend gözlük modelleri bayanlarda renkli büyük modeller geçen sene olduğu gibi bu senede moda. Erkek güneş gözlüklerinde ise yüzü saran koyu camlı güneş gözlüğü modelleri bu sene oldukça ilgi görüyor.
 
SSS

Kazım Karabekir Caddesi 38/C Işık Optik Saat Selçuklu/Konya. Tel:0332 353 90 55
Tüm saat, güneş gözlüğü markaların yetkili satış sitesi.
Copyright Saatinadresi.com © 2007-2015